Czy zaburzenia czucia są normalnym objawem po zranieniu palców?

witam. 6 dni temu wbilam noz w reke miedzy palcem wskazujacym a kciukiem mialam szyta rane, teraz po 6 dniach nie moge ruszyc palcmi, mam obolale i tak jakby bez czucia. czy to jest normalne po takim uszkodzeniu palcow?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja najlepiej lekarza chirurga ręki a przynajmniej neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć