Czy zaburzenia erekcji związane są z tarczycą?

Niedoczynnosc tarczycy Przyjmowalem euthyrox 25 brak porannych wzwodow przy stosunku brak erekcji lub czesciowa. TSH 4,890uIU(0,270-4,200) anty-TPO 7,27 IU/ml (0,00-34,00) TESTOSTERON 377,80ng/dl (280,00-800,00) anty-TG 13,82 IU/ml(0,00-115 IU/ml) od wczoraj euthyrox 50 czy zaburzenia erekcji zwiazane sa z tarczyca kiedy sie poprawi? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Niewyrównana niedoczynność tarczycy może negatywnie wpływać na potencję. Proszę odczekać kilka dni po zwiększeniu dawki Euthyroxu, zadbaćo właściwą dietę i odpowiednią ilość snu,. Jeśli Pana "wydolność" nie ulegnie poprawie, to warto wykonać inne badania hormonalne po konsultacji z endokrynologiem.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz