Czy zaburzenia miesiączkowania mogą mieć wpływ na psychikę?

Czy zaburzenia miesiączkowania mogą miec wplyw na psychike, sennosć , bole jajnikow, lęk, krwawienia saobfite i wylączaja z życie i funkcjonowania. Czy jest prawidłowe podawanie leku aribit, sedam, czy zaburzenia psychicznleczy sie terapia. Ktos z bliskich mowi mi ze jak nie bede brala tabletek to skoncze na oddziale zamknietym bo ktos tam tez nie bral i skonczył czy taka osoba ma prawo mi tlumic emocje i bronic wypowiedzi o sobie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć