Czy zacząć nowy blister tabletek antykoncepcyjnych?

Witam w tamtą niedzielę zapomniałam wziąść tabletkę antykoncepcyjną,rano w poniedziałek odbyłam stosunek z mężem wzięłam tabletkę i zauważyłam ,że została mi niedzielna tabletka wzięłam dwie na raz,czy teraz mam robić przerwę 7 dniową czy zacząć nowy blister nadmienię że 3 miesiące temu urodziłam córeczkę,a zapomniana tabletka była w pierwszym dniu 3 tygodnia,czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży.

witam,
opis jest dość chaotyczny i nie bardzo mogę się zorientować która tabletka, w którym dniu została pominięta.
Proponuję kontynuować stary blister do końca z dodatkową antykoncepcją, zrobić 7 dniową przerwę i rozpocząć nowy blister