Czy zakażenie bakteryjne u dziecka jest prawidłowo leczone?

Moj synek ma pol roku. Z uwagi na slabe przyrosty wagi dziecko dostalo skierowanie na badania. W moczu wyszla duza ilosc bakterii,wiec dostalismy skierowanie na posiew.Wyniki.Identyfikacja:Klebsiella pneumoniae Bakteriuria 10^7. Leczenie zinnat 125g/5ml 2 razy dz. 3 ml. Synek robi po 5-6 kupek dziennie.Prosze o porade czy leczenie jest odpowiednio dobrane i co oprocz dicofloru podawac na te kupy. Karmie wylacznie piersia,syn wazy ok. 7 kg.

czy dobrze dobrane nie wiem nie widzę antybiogramu. wpadnijcie i umówicie się na hubala 1 poradnia aloes po 16. codziennie . Tel 42072079. zobaczymy