Czy zapadnięte policzki po ekstrakcji górnych czwórek wrócą do normy?

Witam nawiązując do odpowiedzi udzielonej mi dzisiaj za którą dziekuje mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli faktycznie zapadnięte policzki są spowodowane ekstrakcją obu 4 górnych to co teraz? Czy po leczeniu gdy szpary się zejdą wyrówna się twarz? Czy tak już pozostanie? Czy mogę cokolwiek na to poradzić, gdyż teraz mój wygląd nie jest dla mnie zadowalający mimo prostszych zębów. Dziekuję za jeszcze jedną odp.

Jeśli - powtarzam jeśli - cofnięcie przednich zębów spowodowało zapadnięcie sie policzków - to sytuacja nie ulegnie zmianie, chyba że ponownie otworzy się przestrzenie po ekstrakcji i wysunie się żichwę otwierając zgryz. Pozdrawiam