Czy zasypianie oznacza jesienne przesilenie?

Witam. Od kliku dni źle się czuję. Oczy same mi się zamykają, mimo iż śpię 9 godzin. Tak jest całymi dniami. Ponadto czasami jest mi niedobrze, gorąco i słabo. Czasami też kręci mi się w głowie. Mam także bóle głowy. Robiłam badania na krew i mocz niecałe 5 miesięcy temu. Wyszły ok. Czy to może być przesilenie wiosenne ?

Możliwe przesilenie wiosenne, apatia, spadek nastroju. Ważny zdrowy tryb życia, dobra dieta, sen i aktywność sportowa, gimnastyka.
Konieczna pełna ocena PACJENTA; Jakie objawy patologiczne ?? Jaki stan ogólny, obciążenia, tryb życia, pracy, inne schorzenia, waga, nastrój, sen ; sporty...
Pełna konsultacja, rozmowa i badanie neurologiczne.
Pozdrawiam i zapraszam