Bóle brzucha i głowy oraz osłabienie i senność

Witam, od jakiegoś czasu (miesiąc ponad, prawie dwa) mam dziwne bóle brzucha, czasami lewy bok czasami tak w środku mnie okropnie boli.. Ciąża jest wykluczona.. Do tego boli mnie czasami głowa ogólnie jestem słaba i senna (mogła bym spać całymi dniami) Raz wymiotowałam ale często jest mi niedobrze i ogólnie tak wewnętrznie się czuje okropnie czego nie potrafie opisać i nie mam pojęcia co mi jest i co robić.. Pomóżcie

Konsultacja u Lekarza i Ginekologa
Wskazane badania podstawowe i może USG brzucha i ginekologiczne
Może zaburzenia jelitowe, nerwicowe? ZJW?
Jak nastrój, stresy,?
Jak odżywiane? regularne, zdrowe??