Senność, osłabienie, zawroty głowy i duszności w klatce piersiowej u 23-latki

Witam serdecznie!Mam dość poważny problem. Od kilku tygodni, ciągle czuję się bardzo senna i ospała bez względu na to ile godzin bym spała i jaka to pora dnia, ciągle chce mi się spać, jestem słaba, do tego mam silne duszenia w klatce piersiowej, kłucie z lewej strony brzucha, zawroty głowy i cokolwiek zjem to zaraz jest mi nie dobrze i wymiotuję... Lekarz rodzinny stwierdził, że on nie widzi powodów do niepokoju, jednak ja naprawdę bardzo źle się czuję. Proszę o radę co robić. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u lekarza rodzinnego oraz wykonanie podstawowych badań. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.