Senność, kłucie w klatce piersiowej przy stosowaniu Propranololu

Biorę propranolo od miesiąca 10mg 2x dziennie. Lekarz przepisał mi na tachykardię i towarzyszące lęki. Po wzięciu rannej tabletki cały dzień źle się czuję. Jestem senna, czuję kłucie w klatce i czuje się jak obłąkana. Po wieczornej czuję się wycieńczona, a kłucie nie ustępuje. Kardiolog kazał brać mi 2x 20mg ale boję się efektów. Proszę o pomoc, naprawdę nie jest lepiej.

Witam,
w przypadku powyższych dolegliwości powinien Panią jeszcze raz skonsultować ten lekarz, który zalecił leczenie.
Należy albo zmniejszyć dawkę, albo stosować tylko w przypadku tachykardii - ale o tym musi zdecydować lekarz prowadzący.

pozdrawiam