O czym świadczą zawroty głowy oraz bóle w klatce piersiowej?

Witam! Od miesiąca dziwnie się czuję. Ciągle towarzyszy mi uczucie jakbym była pijana, robię coś, ale całkiem nieświadomie. Delikatnie kręci mi się w głowie. Nie mogę się skupić, ciągle chce mi się spać. Częściej czuję kłucie i bóle w klatce piersiowej, dodam, że kilka lat temu stwierdzono u mnie blok przedsionkowo-komorowy drugiego stopnia. Miałam już te objawy rok temu przez kilka miesięcy, ale potem ustąpiło. Teraz dochodzi do tego jeszcze drętwienie palców u rąk. Wcześniej u lewej, dziś przeszło na prawą do tego stopnia, że boli gdy zaciskam dłoń. Czy to może być wpływ stresu? Bardzo proszę o poradę.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam pilną wizytę u kardiologa! Mogą to być objawy wywołane blokiem przedsionkowo-komorowym i konieczne może być zastosowanie odpowiedniego leczenia (nawet wszczepienia rozrusznika serca). Proszę tego nie lekceważyć! Pozdrawiam i życzę zdrowia.