Ból napadowy uciskowo-dławiący prowadzący do silnego osłabienia i potliwości u 58-latki

Witam!! Mam 58 lat i 2-m-ce temu wszczepiony rozrusznik z powodu bloku III stopnia, ale dolegliwości jakie miałam przed wszczepieniem prawie nie ustąpiły, tnz.tyle że nie mdleję. Ból napadowy uciskowo-dławiący prowadzący do silnego osłabienia i potliwości, muszę szybko wtedy się położyć bo mam wrażenie, że upadnę. Neurolog, kardiolog rozkładają ręce.Rozrusznik sprawdzony, tarczyca, tętnice w porządku. Proszę pomóżcie bo nie wiem co mam robić i gdzie pójść!!! Maria

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa lub psychiatry. Właśnie takie typowo sercowo-naczyniowe objawy mogą być wynikiem nerwicy lub stresu.