Interpretacja wyników badania EKG

Bardzo proszę o interpretację zapisu ekg: HR 121, RR= 534 (ms), QRS=77 (ms), QT=374 (ms),QTc=273 (ms),P=74(ms), PQ=139(ms), Axes P=-5, Axes QRS=13, Axes T=-4, 151 second degree AV block, no alternate ocurrence of P and QRS, irregular Rp train, irregular PP train

Witam. Wynik badania wskazuje na obecność bloku przedsionkowo-komorowego drugiego stopnia. Konieczna jest konsultacja z kardiologiem i rozważenie wskazań do wszczepienia symulatora serca.