Silna infekcja wirusowa, utrata możliwości oddychania, stany podgorączkowe i bóle pleców

38 lat, kobieta, po silnej infekcji wirusowej w okresie styczeń-luty, w marcu iednorazowo po spacerze utrata możliwości oddychania bez utraty przytomności. bóle pleców w górnym odcinku, stany podgorączkowe. Problemy z wysiłkiem, HBV, 151 second degree AV block, no alternate ocurrence of P and QRS, irregular Rp train, irregular PP train HR 121, RR= 534 (ms), QRS=77 (ms), QT=374 (ms),QTc=273 (ms),P=74(ms), PQ=139(ms), Axes P=-5, Axes QRS=13, Axes T=-4

Witam. Tego typu problemy wymagaj przeprowadzenia dokładnej diagnostyki przede wszystkim kardiologicznej i neurologicznej. Proszę zgłosić się do lekarza poz który pokieruje całym postępowaniem.