Czy zaszczepić córkę po powrocie?

witam 4 lipca mamy szczepienie córki szczepionka mmr a 22 lipca wyjeżdżamy na wakacje do Turcji .Obawiam się trochę czy zaszczepic ja może po powrocie boje się wrazie wystąpienia jakiś powikłań

Witam. Poza tym, że podczas wyjazdu córka nie będzie chroniona przed odrą, świnką i różyczką po szczepieniu, nie ma innych negatywnych skutków odłożenia tego szczepienia po powrocie.