Czy zaszczepić się na wzw typu b?

Czy zaszczepić się na wzw typu b. Zostałam zakończona u kosmetyczki po tygodniu zrobiłam badania na przeciwciala. Anty hbs 2.5 Anty hvc nieaktywne. Nie pamiętam czy byłam szczepionka na wzw typu B. Stąd moje pytanie czy się zaszczepić, czy poczekać na wyniki które muszę powtórzyć za 2 I za 6 miesięcy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednie odstępowanie terapeutyczne . Co do szczepień najlepiej sprawdzić w punkcie szczepień gdzie były wykonywane u Pani szczepienie powinna karta być