Czy zaszłam w ciążę w trakcie pettingu?

Dzień dobry mam taką obawę dwa tygodnie temu mój chłopak zrobił mi palcówkę twierdził że spermy nie miał, (masturbuje się codzienie wieczorem a palcówkę robił mi następnego dnia koło 16 ) osotanio 25 lutego robiliśmy tak zwany petting miałam chyba w ten dzień płodny. Ponieważ na drogi dzień dostałam miesiączki, ale gdy uprawialiśmy petting on miał bokserki i dresy a ja miałam jeansy majtki i do tego podpaskę, gdy doszedł miałam na udzie w górę mokre spodnie. Osotanio 3 marca zrobił mi panowie palcówkę, chce wspomniec że wsadził mi trzy palce nie wiem czy umył ręce przed ale raczej nie i poruszał mocno. Jeden dzień po tym zdarzeniu gdy wstałam bolał mnie brzuch tak jakby pęcherz albo cewka pocztowa chce przypomnieć że gdy robił mi palcówkę byłam jeden/ dwa dni po okresie więc gdy wstałam rano maialm lekko żółty śluz i bolał mnie brzuch na samym dole chce napisać że żółty śluz przeszedł. Od tego zdarzenia minęło 4 dni a mnie dalej boli na dole brzuch tak jakby cewka moczowa albo pęcherz albo macica do tego odczuwam pieczenie pochwy. I teraz mam pytanie czy w jakiś sposób mogłam zajść w ciążę ? Mam czytałam w internecie i już sama glupieje. Proszę o odpowiedź bo zwariuje

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

na skutek opisanych przez Panią czynności raczej nie doszło do zapłodnienia. Istnieje niewielkie ryzyko zajścia w ciążę podczas pettingu. Warunkiem jednak jest dostanie się plemników do dróg rodnych kobiety. Jeśli więc mieli Państwo na sobie ubrania, to było to utrudnione. Ponadto tuż przed pojawieniem się krwawienia miesiączkowego występuje dni niepłodne, więc nie zaszłaby Pani w ciążę.

Dolegliwości, które Pani odczuwa, a więc ból i pieczenie pochwy mogą wskazywać na wystąpienie infekcji intymnej. Jest to możliwe, zwłaszcza, że wspomina Pani o tym, że chłopak mógł nie umyć rąk przed pettingiem. Inna możliwa przyczyna to podrażnienie ujścia cewki moczowej bądź mikrouraz. Proszę więc udać się do ginekologa, który wykona badanie i zaleci dalsze postępowanie.

Poniżej umieszczamy podobne pytania:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/zajscie-w-ciaze-przez-ubrania, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-cewki-moczowej-po-wspolzyciu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/podraznienie-cewki-moczowej.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.