Czy zatkany nos u dziecka może być wynikiem nieszczęśliwego wypadku?

Witam Mam 17. miesięcznego synka który zsunął ze ściany dosyć ciężki obrazek prosto na środek noska. Pojechaliśmy do miejskiego szpita (zapomniałam dodać ze mieszkamy w Anglii ) gdzie zostały mu zbadane uszy i podany paracetamol . Powiedzieli nam ze wszystko jest dobrze. Natomiast wydaje mi się ze coś jest nie tak, ponieważ od tamtej pory mój synek ma jakby zapchany nosek , i ciężko mu się oddycha. Regularalnie czyszczę mu nosek ale nic z niego nie wychodzi a słuchać jakby był w środku suchy a zarazem jakby przytkany. Nie wiem co mam robić ponieważ tutejsi lekarze jakoś nie specjalnie potrafią pomoc :( proszę o poradę co mam dalej robić? Jechać na prześwietlenie ? Dodam tylko ze po tym incydencie maluszek ma problemy z zaśnięciem bo płacze nawet do godziny czasu gdzie wcześniej zasypiał w 3-4 min . W nocy tez budzi się z płaczem wystraszony, serduszko bije mu tak jakby zaraz miało wyskoczyć . Widać ze czegoś się boi. Nie wiem czy jedno z drugiem maniaków zwaiazek ale szukam przyczyny już w każda stronę :(

Tam może być pourazowy krwiak przegrody nosa, który czasami należy naciąć i opróżnić. nie opróżniony w porę krwiak przegrody nosa może zropieć i spowodować zapadnięcie się nosa. Zbadajcie pilnie dziecko w jakiejś klinice laryngologii dziecięcej.