Zatkany nos i wydzielina 10 dni po uderzeniu

witam mija dziś 10 dzień po incydencie kiedy zostałem uderzony z piesci w nos, krwotok byldosyc obfity, czekalem na zejscie opuchlizny chociaz nie zeszla do konca, ale jedno mnie martwi zatkany nos... jak sie z tym uporac nos raczej nie jest zlamany poniewaz nie porusza sie i jest sztywny, zatkanemu nosowi towarzyszy czasem wydzielina przezroczysta ktora czasem da sie wysmarkac a czasem nie uzywalem kropel afrin pomagaly ale na pare h . prosze o porade

Masz prawdopodobnie pourazowy krwiak przegrody nosa do nacięcia i drenażu. Zrób to szybko bo zropienie takiego krwiaka doprowadzi do zapadnięcia się nosa i jego zniekształcenia na stałe. Śpiesz się do laryngologa zabiegowca.