Jaką mogę mieć pewność, że nos nie jest złamany?

Witam.Mialam uraz nosa .Bylam w szpitalu, lekarz stwierdzil ze nie ma zlamania jednakze widze ze nie jest peklo pochylony w jedna strone.Zalecenia to kolejna wizyta za tydzien i on zdecyduj czy jest konieczne przeswietleni.Jaka mam pewnosc ze nos nie jest zlamany?

Asymetria złamanego nosa wyjdzie dopiero za 4, 5 dni po ustąpieniu obrzęków i wchłonięciu się pourazowych krwiaków tkanek miękkich nosa zewnętrznego. Należy natychmiast po urazie nosa zrobić zdjęcie rtg boczne nosa i rtg twarzoczaszki. To jest niezbędne badanie do dalszego przyszłego leczenia i do ewentualnych spraw roszczeniowo sądowych.