Czy zawroty głowy mogą być związane z przyjęciem dawki jodu czy z przewianiem?

Witam mam nadczynnosć tarczycy, miesiąc temu otrzymałam dawkę jodu. Przez ostatnie dwa tygodnie mam zawroty głowy, bóle w skroniach, nudności, ciemność przed oczami, czasami piski w uszach. dodam ze przewialo mnie 2 tyg temu i od tego czasu boli mnie wewnątrz uszu. Czy zawroty moga byc zwiazane z jodem czy raczej przewianiem? dostalam antybiotyk Amoksiklav, Betaserc. Biorę też Dostimex w zwiazku z tarczycą i propranolol. Proszę o wskazowki co moze byc powodem zawrotow, sennosci, nudności.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia diagnostyki. Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanych efektów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.