Czy zawroty głowy to skutek boreliozy?

Witam, mój problem to ciągle zmęczenie, rozkojarzenie, lekkie zawroty głowy, problemy z koncentracja, mimo 8 godzin su chce mi się spać zaraz po przebudzeniu. Rok temu miałem robione podstawowe badania krwi które wyszły w normie. 3 miesiące temu zrobiłem badania na boreliozę IgG160,IgM75, przeszedłem miesięczna kuracje dexocykliną, po której przez miesiąc czulłem się o wiele lepiej, myślałem ze to borelioza była przyczyna moich problemow, jednak po miesiącu wszytko wróciło. Może tobyc tarczyca ?

Opisane przez Pana objawy nie wystarczą do postawienia ścisłej diagnozy. Potrzebne są dalsze badania. Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.