Czy zawroty głowy wynikają ze stosowania Trittoco?

Witam. Mam nerwicę lękową. Od 20 dni przyjmuje 150 mg trittoco na noc z powodu zaburzeń snu. I rano 10mg citabax. Sen się ustabilizował Ale od kilku dni budzę się z zwrotami głowy i nudnościami czasem do wymiarów. Od rana mam wrażenie jakbym była na kacu. Stan ten ustępuje zazwyczaj po południu. Nie wiem czy ta dawka trittico nie jest za mocna. Wspomnę jednak że doszłam do niej powoli. Biorę to o godzinie 19.00 a zasypiam po 22.30. Proszę o poradę.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na opisane przez Panią symptomy (skutek farmakoterapii) przydatna byłaby konsultacja z Lekarzem prowadzącym Panią, celem (ewentualnej) zmiany farmaceutyku.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia terapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarnym leczeniem.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605