Czy zawroty ustąpią po zmianie szkieł?

Wtam, mam taki problem nosze okulary od 20 lat dwa lata temu mialem zmienione szkla na mocniejsze ciezko bylo mi sie przyzwyczaić ale udalo sie proble polega na tym ze od 2 tygodni biore wit d no I sie zaczelo okropne zawroty I bol glowy naj dziwniejsze jest to ze jak zdejme okulary zawroty ustepują czy moze ktos mi pomóc ? Dlaczego ta sie dzieje.

Witam,
jeżeli 2 lata temu miał Pan zmienione okulary a zawroty głowy są od 2 tygodni to jedno z drugim nie ma raczej nic wspólnego. Gdyby to była wina okularów bo zawroty byłyby od 2 lat.
Zawroty głowy zwykle nie są rownież związane z chorobami oczu a raczej mają przyczyny krążeniowe lub neurologiczne.
Należy zatem odwiedzić neurologa , internistę.
Oczywiście można sprawdzić czy moc okularów jest dobra u okulisty.