Czy zażycie dużej ilości Zolpidemu może uszkodzić nerki?

Witam, miałem problem ponieważ byłem uzależniony od zolpidemu, łykałem go nawet do 60mg przez cały miesiąc każdego dnia, od kilku dni udalo mi się z tego wyjść, ale martwię się, czy to mogło uszkodzić moje nerki/ wątrobe lub inne narządy?

Po pierwsze diagnostyka - czyli zrobienie podstawowych badań, USG narządów wewnętrznych. W drugiej kolejności przerobienie problemu z terapeutą uzależnień, ponieważ jest Pan młodym mężczyzną, a kwestia uzależnienia lubi powracać, a wnioskując po Pana pytaniu takiej konsultacji nie było. Zachęcam do takiego kontaktu i pozdrawiam.