Co mam robić, jeśli partner jest agresywny po wypiciu dużej ilości alkoholu?

Witam Mam problem z moim narzeczonym. Tworzymy udaną parę mimo różnicy wieku (12 lat). Istnieje jeden problem- jego agresywne zachowanie po spożyciu za dużej ilości alkoholu. Kiedy za dużo wypije zaczyna szukać zaczepki, staje się agresywny, nawet przy znajomych. Kiedy wrócimy do domu rozpetuje się piekło. Zaczyna się olbrzymia awantura w której doszło do szarpaniny. Prośby żeby się uspokoił nic nie dają. Po ostatniej takiej awanturze a były już 4 powiedziałam że to koniec i zerwalam z nim. Ciągle prosi o szanse, obiecuję ze się zmieni, że już wgl nie będzie pił, ale ja w to nie mogę uwierzyć i mu zaufać. Wiele było rozmów w których obiecywał poprawę jednak nic się nie zmieniło. Co mam robić?

Proszę być konsekwentną. Partner powinien podjąć terapię. Żadne obietnice nie zostaną spełnione.
Powinien zgłosić się na leczenie. Zachęcam też Panią do kontaktu z terapeutą uzależnień, otrzyma Pani więcej informacji na ten temat.

Zasada jest taka:
jeżeli zagrozi mi Pani zerwaniem, jeżeli to się powtórzy, a jeżeli się
powtórzy nie zerwie Pani z nim to on już nigdy nie weźmie Pani gróźb na poważnie. Dlateg albo Pani odejdzie na zawsze albo wymyśli Pani groźby, które Pani jest w stanie dotrzymać nie tracąc go od razu.
Pozdrawiam