Czy zdrowej 18-latce mogą jeszcze urosnąć piersi?

Czy zdrowej 18-to latce mogą jeszcze urosnąć piersi? W moim wypadku one się jeszcze nie pojawiły, w dodatku jedna wygląda jakby była niedorozwinięta. Czy istnieją jakieś naturalne metody, które powiększą je? Czy powinnam udać się z tym problemem do lekarza? Dodatkowo wspomnę że wokół sutków znajdują się pojedyncze długie czarne włoski, o czym to może świadczyć?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wykluczyć należy przede wszystkim choroby ginekologiczne i endokrynologiczne. Możliwe, że dojrzewanie płciowe jest w Pani wypadku opóźnione, jednak dla pewności należałoby skonsultować się u wymienionych specjalistów w celu wykluczenia poważniejszych zaburzeń.