Czy zerwany mięsień dwugłowy da się wyleczyć?

Mam zerwany mięsień dwuglowy prawej ręki przez 10 miesięcy ponieważ ignorowalem ból który po czasie przechodził 3 dni temu byłem u lekarza który powiedział że mam zerwany całkowicie i że to jest nie do wyleczenia już (zerwany od góry od strony zewnętrznej) bo za dużo czasu minęło. Moje pytanie czy to jest naprawdę nie do wyleczenia bo straszny ból powraca. Czy jest jakaś operacja i ile ona może kosztować. Edy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ortopedy i ocena możliwości terapeutycznych