Czy zgon po ataku serca był bolesny?

tata zmarł na atak serca(otwarte oczy zaciśnięta pięść,pozycja siedząca). Pytanie czy był to zgon szybki,bolesny?proszę opowiedzieć co mogło się tu wydarzyć.do kogo jeszcze mogę skierować te pytanie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zgon na atak serca najczęściej jest szybki i bezbolesny. Nie można jednak generalizować i trudno odpowiedzieć na pytanie jak było w przypadku Pani taty. Niestety nikt nie będzie w stanie konkretnie odpowiedzieć na to pytanie.