Czy moje zimne nogi mają związek z wynikiem RTG?

Dzień Dobry! Od 4 lat lecze się na tarczyce Hashimoto, poruszam się na wózku-niedowład kończyn dolnych mam bardzo zimne nogi, ostatnio w RTG wyszło mi krążenie mało wydolne. Lekarz który zlecał badanie kazał pokazać te badanie kardiologowi. Czy moje zimne nogi mają związek z wynikiem RTG

Lek. Michał Lenard

Tak, objaw zimnych nóg jest spowodowany niewydolnym krążeniem. Sugeruję zastosować się do zaleceń swojego lekarza i odwiedzić kardiologa. Warto rozważyć również wizytę u chirurga naczyniowego. Pozdrawiam!