Czy zmęczenie, wysoka temperatura i osłabienie kości minie po usunięciu kostaniaka?

Czy usunięcie kostniaka kostninowy, usunie jego objawy? Otóż mam go z parę lat tego guza. I właśnie od tych kilku lat jestem często zmęczony, lekarz powiedział że jestem podatny na złamania (co też jest objawem) i często miewam wysoką temperturę, chociaż ogólnie dobrze się czuje. Będę go miał usuwanego nie długo i pytanie: czy po usunięciu przestaną występować jego objawy; miną te wysokie temperatury, kości jakoś się wzmocnią i będę mniej zmęczony?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje taka szansa, że po usunięciu kostniaka objawy ustąpią. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na zabieg.