Wysoka temperatura, zatoki, kaszel

Witam serdecznie. Dwa tygodnie temu przechodzilem grypę. Wysoka temperatura, zatoki, kaszel. Ogólne objawy ustąpiły, ale od dwóch tygodni każdego wieczora pojawia się stan podgoraczkowy (37- 37,5) czuje się słabiej i jest mi gorąco. Czy jest to normalne? jak długo może utrzymywać się ten stan? jak powinienem zareagować? Dodam, że od początku choroby wspomagam się preparatami na wzmocnienie odporności (będąc rownocześnie na zwolnieniu lekarskim) Z góry dziękuję za odpowiedź Piotr.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możłiwości przeprowadzenia badania, ale wiele wskazuje na koniecnzość antybiotykoterapii.