Czy zostanie mi blizna i jak to zagoić?

Witam 3 dni temu zauważyłam u sb strasznie sucha skórę na policzku kiedy nałożyłam podkład to była trogicznie zmykam z SB wszystko i próbowałam to nawilżyć ale widziałam że odchodzą płatki skory lekko więc zaczęłam sobie je lekko wyrywać . Nic mnie nie bolało ale w miejscu tym zrobily mi się 2 rany duże ;( smaruje to tribiotickiem od 3 dni maścią Alantal ale to nic nie pomaga . Mam skłonności do blizn czy zostanie mi blizna i jak to zagoić ? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie nie widząc blizny. Bardzo proszę o przesłanie zdjęcia zmiany na maila: mkociatyn@arsestetica.pl
Na tej podstawie będę w stanie wstępie udzielić odpowiedzi oraz zaproponować dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.