Sposób na pozbycie się blizn po trądziku

Dzień dobry, czy jest jakiś sposób, by pozbyć się blizn po trądziku, takich dziurek jakby pod moim podkładem, wcale ich nie widać ogólnie są takie maleńkie, ale bez podkładu ja je widzę a w upalne dni nie chce chodzić z tak zwaną tapetą. Nie stać mnie na drogie medykamenty. Może jakiś domowy sposób byłby dobry?.

Domowe sposoby nie usuną blizn.Proszę udac się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację, po obejrzeniu blizn lekarz powie jaką metoda można je usunąć.Najczęściej stosuje się lasery i peelingi medyczne

W przypadku blizn ciężko o skuteczne domowe sposoby. Można spróbować stosować żel Kelo-cote ( do dostania w aptece) lub Scar Repair anti-stretch complex. Jednak te maści/żele są najskuteczniejsze w połączeniu z metodami złuszczającymi, a więc laseroterapia i peelingi. Chcąc uzyskać zadowalający efekt raczej bez konsultacji w gabinecie się nie obejdzie.