Białe blizny po trądziku

Po tradziku zostaly mi biale nieopalajace sie przebarwienia (blizny)? Sa w widocznym miejscu na dekolcie. Mozna to jakos usunac?

Dzień dobry, na taki problem można stosować kremy/maści złuszczające jak np: differin, skinoren w tym celu należy jednak udać się do dermatologa i skonsultować ten problem, zapoznać się z wytycznymi odnośnie ich stosowania. Najskuteczniejsze są tutaj zabiegi typu: mocne peelingi kwasowe, ziołowe, mechaniczne. Ceny takich zabiegów zaczynają się od około 100 zł za zabieg ( im większe miasto tym cena niestety wyższa). Po każdym, nawet jednym zabiegu będą widoczne efekty. Koniecznie trzeba jednak uważać po takich zbiegach na słońce, najlepiej wykonywać je jesienią/ zimą/ bardzo wczesną wiosną.