Maść na zniwelowanie blizn po trądziku

Witam. Już kilka lat zmagam się z dość uciążliwym problemem jakim jest trądzik. Stosowałam różne maści typu DUAC, BENZACNE, SKINOREN, BREVOXYL.Poprawa na początku była, jednak nie za bardzo zadowalająca i po kilku dniach po odstawieniu maści trądzik znów się nasilił. Mam również dość dużo blizn czerwonych i tych bardziej prerośniętych. Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje taka maść ,która mogłaby znacząco poprawić stan skóry i zniwelować chociaż troszkę blizny.

Leki przeciwtrądzikowe stosować należy przewlekle, bo taka choroba jest trądzik.
proszę stosować skinoren, a na ropne krosty duac, powinna być poprawa. Blizny potradzikowe to, niestety, problem trudniejszy. W gre wchodzi tylko leczenie w gabinecie medycyny estetycznej- mikronakłuwanie , peelingi lub laser.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Same masci nie zniwelują tego problemu

Dzień dobry,

Aby zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych polecam wykonać serię zabiegów laserem eCO2. Pozwala spłycić blizny dzięki czemu są one mniej widoczne. Niestety przy takim problemie z jakim się Pani boryka kremy nie przyniosą poprawy.

Pozdrawiam serdecznie.