Czy zrobiłam dobrze,.stosując krążek?

Okres spóźniał mi się jakoś 2-3 w między czasie bolał mnie brzuch jak bym miała go zaraz dostać 3dnia kiedy się spóźnił uprawiałam seks tuż po nim dostałam ten okres włożyłem krążek potrwał on dwa dni i się skończył teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ze włożyłam ten krążek ?czy w tym czasie on działał i byłam zabezpieczona ?

To zależy, ile dni było przerwy pomię≥dzy wyjęciem wcześniej prawidłowo stosowanego systemu dopochwowego, a założeniem nowego. Jeśli mniej niż 7, ochrona jest zachowana, niezależnie od plamienia.