Czy zrosty w macicy są szkodliwe dla zdrowia?

Mam pytanie. 3lata temu mialam 2cesarskie ciecie.po tej cesarce zrobily mi sie zrosty w macicy.pol roku temu mialam histeroskopie i usunieto je.dzisiaj bylam na kontroli i okazuje sie ze zrost znowu sie pojawia.zrosty te sa szkodliwe dla zdrowia?trzeba je usuwac?jak pozbyc sie tego problemu na stale??prosze o odpowiedz

Piotr Pilarski

Mogą one w przyszłości uniemożliwić zajście w ciążę. Po usunięciu w czasie histeroskopii nie powinny się pojawić. Sugeruję wizytę u ginekologa. Możliwe, że konieczne będzie powtórzenie zabiegu.

Pozdrawiam.