Czym jest czerwony pęcherz przy uchu?

Witam. Na twarzy a konkretnie przy uchu wyskoczył mi (sama nie wiem jak to opisac) nie za bardzo wypukly czerwony pęcherz czy to krosta taka duza i ona jest miekka(chyba podeszla krwią) ale nie do przebicia , wiec pytanie co to moze byc czym to mozna smarowac ? jak leczyc? skąd to sie wzielo ? ( Nie oczekuje odpowiedzi "idz do lekarza" bo to wiem i pojde ale do tego czasu chcialabym sie cos dowiedziec)

Proszę udać się do lekarz poz lub dermatologa, po badaniu lekarz będzie mógł powiedzieć coś więcej. Niestety nie widząc zmiany, nie móc jej dotknąć ani zbadać nikt na świecie nie jest w stanie dokładnie określić co się Pani zrobiło na skórze!!!