Czym jest guz na prawej piersi?
Mam 18 lat i wykryłam guza na prawej piersi. Moja babcia miała nowotwór piersi a ja palę papierosy. Lekarz, do którego się udałam zlecił mi badanie usg gdzie napisał "profilaktyka" przez co badanie zostanie wykonane za 8 miesięcy. Czy powinnam udać się na usg prywatnie? Jakie jest prawdopodobieństwo, że w tym wieku będzie to nowotwór?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nowotwory w tak młodym wieku zdarzają się bardzo rzadko. Czy oprócz babci ktoś jeszcze chorował na raka piersi? Lub inny nowotwór? Do rozważenia wizyta w Poradni Genetycznej, jeśli było więcej zachorowań.
Pozdrawiam