Czym jest sucha skóra po operacji plastycznej uszu?

Sucha skóra po operacji odstających uszu. Jestem 2 miesiące po operacji uszu, za uszami mam bardzo sucha skórę, chropowata w dotyku. Nie swędzi ani nic. Chcę widzieć czy to normalne i co zrobić żeby skóra była jak przed operacja . Uszy z przodu są okay. Wszystko się ładnie zagoiło. Niepokoi mnie tylko ta skóra za uszami. Za odpowiedzi typu "zapytaj lekarza który Cię operował" dziękuję z góry. Proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani,
skóra regeneruje się i wymaga nawilżania. Moim pacjentkom polecam kremy nawilżające oraz delikatny masaż okolicy za uchem.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej