Jak pielęgnować uszy po operacji odstających?

Jak pielęgnować uszy po operacji? Jestem po zabiegu odstających uszu, na początku używałem oscenisept. Teraz jestem kilka dni po ściągnięciu szwów. I nie wiem jakich produktów używać aby uszy się ładnie zagoiły. Proszę o odpowiedź.

Szanowny Panie,
To naprawdę dziwne, że nie otrzymał Pan szczegółowych wyjaśnień od lekarza który Pana leczył. To jest nie do uwierzenia i nie możliwe aby po operacji Pacjent szukała informacji na forach a nie w kontakcie z chirurgiem który go operował.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej