Szansa na korektę po plastyce odstających uszu

Zuza 27, Witam Moje uszy były bardzo odstajace, znalazłam klinikę, która zdeklarowała sie wykonać zabieg dosyć szybko, czekałam tylko 2 tygodnie. Cały zabieg odbył sie prawidłowo I bez komplikacji, niestety uszy zbyt przylegajà do głowy wygláda to bardzo brzydko I nienaturalnie. Patrzac na mnie z przodu Przy zwiázanych włosach ma sie wrażenie, że nie mam uszu- wcale... Czy jest jakaś szsnsa na korektę? Chciałabym żeby były widoczne, normalne .
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Zawsze wcześniej ustalam z pacjentem, jaki układ uszu sobie życzy. Powinna się Pani zwrócić do lekarz a, który operował.

Laryngolog i chirurg plastyczny. Wojewódzki konsultant do spraw laryngologii.
0

Nie jest to łatwe i dlatego tylko doświadczony specjalista chirurgii plastycznej po niemal każdej nieudanej korekcie jest wstanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie.
zapraszam
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty