Czym jest swędząca zmiana na przedramieniu?

Dzień dobry, Około 2 miesiące temu na zewnętrznej części przedramienia pojawiła się swędząca zmiana skórna. Udałem się do dermatologa gdy pojawiły się nowe - otrzymałem taconal i mycosolon. Niestety przez prawie miesiąc stosowania maści te nie uleczyły mnie całkowicie. Mniejsze zmiany prawie zniknęły, ale ta początkowa i inne nowe pozostały i zmieniają swój wygląd. Po drugie wizycie dostałem Cipronex 500 ale obawiam się go. Załączam spakowane zdjęcia: https://ufile.io/0d9e4 . Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza dermatologa sadze ze może być konieczność pobrania wycinków niestety powyższy link nie działa