Czym jest to zgrubienie na nodze?
Miesiąc temu znalazłam z grubienie na nodze noga mnie bolała kilka dni z rzędu że wytrzymać nie można było zgrubienie jest kolanie wyczuwalne pod palcami byłam na rtg nic nie wykryto co to może być ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Nie znam dokładnie lokalizacji w obrębie tego kolana, ale istnieje szansa, że jest to torbiel Bakera. Jednak zdecydowanie polecam pani wizytę u lekarza, w celu obejrzenia zmiany, gdyż małe prawdopodobieństwo, by zmiana taka jak torbiel Bakera była nie zauważona w zdjęciu RTG, chyba, że zdjęcie było wykonane tylko w jednej projekcji. Pozdrawiam i życzę zdrowia.