Zgrubienie w obrębie podbrzusza
Witam, od pół roku mam wyczuwalne zgrubienie po lewej stronie podbrzusza na wysokości KBPG. Od miesiąca zaczęło mnie tam boleć prawie codziennie (kiedyś czasami), do tego doszły wzdęcia i problemy z wypróżnianiem (1/2 na tydz). Badanie rtg wykazało zaciemnienie na tej wysokości, które mnie nieco niepokoi. Czy byłaby możliwość pomocy w interpretacji? Z powodu, że nie można dodawać tu zdj jest ono na forum: https://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/1430072,problem-z-interpretacja-badania-rtg

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Może to być polip lub torbiel. Nie jestem w stanie jednoznacznie tego stwierdzić z powodu nienajlepszej jakości zdjęcia.