Zmiana koloru brodawki oraz zgrubienia w obrębie piersi

Witam, od jakiegos czasu zaobserwowalam ze brodawka prawej piersi ma nieco inny kolor niż lewa - jest nieco wyblakła. Ponadto nad brodawka wyczuwam 2 zgrubienia - co to może być? Czy już jest powód do niepokoju?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany wymagają oceny lekarza podczas bezpośredniej wizyty. Ze względu na zgrubienia powinna Pani wykonać USG piersi. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.