Czym jest wydobywająca się wydzielina po wytrysku i jak ją leczyć?

Witam, ja mam taki problem, że po wytrysku (po masturbacji) po ok. 2-5 minutach wydobywa mi się dziwnie przezroczysty płyn klejący i leci on tak przez jakiś czas, przez okres ok. 10 minut. A jeszcze rok temu nie miałem takich problemów. Jestem chłopakiem, 27 lat. Co to jest i jak to wyleczyć?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Wydzielina wydobywająca się po wytrysku to pozostałość ejakulatu pozostająca w cewce. Jest to zwykle wydzielina gruczołu krokowego.

Sytuacja ta jest jak najbardziej prawidłowa i nie wymaga leczenia.
Najprawdopodobniej wcześniej nie zauważał Pan tej wydzieliny lub była mniej nasilona.

Pozdrawiam