Czym jest zgrubienie na wardze?

Dzień dobry ostatnią w pewnym momencie wyskoczyła mi bułka na wewnętrznej stronie dolnej wargi,bułka ma kolor taki jak wargi chciałam się zapytać co to może być, czy może to być guz.Bardzo proszę odpowiedź.

Co to jest określi lekarz poz podczas konsultacji, niestety nie widząc zmiany, nie mogąc jej dotknąć, zbadać przez internet diagnozy nie postawimy ani nie zastosujemy odpowiedniego leczenia.