Czym jest zgrubienie pod skórą?

Witam. Mam na pośladku zgrubienie pod skórą około pół cm w ostatnim czasie zauważyłam że stało się ono wypukłe oraz zaczęło nabierać koloru początkowy odcień był jak moja skóra teraz coraz bardziej ciemnieje wydaje mi się nawet że wpada w fiolet ? Iść z tym do lekarza ? Dodam że miałam raka szyjki macicy. Boje się że to znowu może być coś

Lek. Tomasz Budlewski

Tak sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć